O mě

Jmenuji se František Olah a věnuji se lidem,ale nejprve jsem se věnoval sobě,jak na nevědomé úrovni ,poté na vědomé úrovni.
Na nevědomé úrovni se vše odehrávalo samovolně,už jako malý kluk jsem cítíl v sobě něco víc a nikomu jsem to neříkal,nebylo komu.
 Rodinný rozpad,měl na mě veliký dopad,dlouhá léta jsem byl všemu odcizen,učení,zařazení do společnosti,neschopnost rozhodnout nebo najít řešení.
Měl jsem svůj svět ,beznaděj a utrpení,které mě provázelo dlouhá léta.
V tomto období jsem se zabýval tím  proč to tak je,co se to děje!
Dlouho jsem na to nemohl přijít a já chtěl žít a měl jsem svá přání a tužby, které nebyly na dosah.
Úzká ulička,ve které jsem se ocitnul, mě dohnala k rozhodnutí se odstěhovat  a vše změnit, a tady se začalá má cesta vědomá.
Záměrně jsem si vybral Prahu ,našel zde práci,vzdělání a lidi, kteří mě pomohli.
Začál jsem konečně žít, nadechl jsem se.Víc jsem pociťoval cítění,lepší myšlení,empatií,soucit,pochopení a mnoho dalšího.
Začal jse se zajímat a hledat odpovědi a lidi, kteří se tím zabývají, a já se učil a stále se učim.
Jsem moc rád ,že jsem tyto lidi potkal,bez nich by to nešlo.Zde musím vzpomenout na pani Lejskovou, u které to vše začalo a na Oldřícha Peterku a Jiřinku Koppovou , u kterých to stále pokračuje.
Dnes pomáhám lidem, kteří prožívají životy s utrpením a nevědí si rady, nenacházejí odpovědí ani řešení při nemoci,vztahu, rodinné vztahy,rozhodování v této těžké době,hledání spokojenosti a radosti pro svůj život.
Naplňuje mě , když lidem pomáhám, řeším jejích problémy,léčim je,uklidňuji je a dávám jim znovu úsměv,radost do života.